تحقیق و توسعه

در کارخانه تندیس چه می گذرد

یکی از افتخارات ما در تندیس، تجهیز کارخانه به مدرن ترین و به روزترین دستگاه های روز دنیاست. آزمایشگاه تندیس با وجود دستگاه های کاملا تخصصی و با حضور کارشناسانی مجرب و توانمند، این اطمینان را به مشتری می دهد که شیر و محصولات فرآوری شده از آن در بهترین شرایط تولید و نگهداری می شوند. کارشناسان ما نهایت تلاش خود را به کار می گیرند و اجازه نمی دهند هر شیری با هر کیفیتی وارد خط تولید شود. جهت صدور مجوز ورود شیر به مرحله تولید، کلیه آزمایشها انجام، بررسی و اعلام می گردد.

ما در لبنیات تندیس به کیفیت محصول اهمیت می‌دهیم از این رو محصولی با کیفیت را برای شما تولید می‌کنیم.

tandis-milk-min

سلامت لبنیات تندیس

بزرگترین خواسته ی بشر سلامتی است و همیشه بدنبال بهترین ها بوده تا این در گرانبها را محافظت کند. مصرف محصولات لبنی بدلیل ارزش غذایی بالا، جایگاه ویژه ای در سبد خانواده ها دارد. در تندیس به دغدغه های مصرف کننده بها داده می شود. سلامتی شما هدف ماست، پس برای هدفمان می جنگیم و این اطمینان را به شما می دهیم که محصولی سالم و سلامت تحویل شما دهیم.

شیر، پایه محصولات تندیس

سلامتی محصول در گرو انتخاب مواد اولیه سالم است. اولین و اصلی ترین ماده اولیه شیر است. شیر مورد نیاز ما از مجموعه دامداری های تندیس تهیه می شود. دام هایی که تحت نظر کارآمدترین کارشناسان تغذیه و مراقبت می شوند. شرایط نگهداری در دامداری ها کاملا مکانیزه می باشد و مراقبت های پزشکی به صورت منظم صورت می گیرد. دام ها از لحظه تولد، طبق برنامه و اصول بزرگ می شوند تا بهترین بازدهی را داشته باشند. همه این ها انجام می شود تا خیالمان از همه چیز راحت باشد و بتوانیم خیالتان را از سالم بودن شیر مصرفی در تندیس آسوده کنیم.

gavdari-tandis-min
tandis-lab-min

آنالیز و آزمایش دقیق

شیر با کیفیت از مزارع وارد کارخانه می شود. شرایط تولید شیر کاملا ایزوله است. اما بررسی های ما همچنان ادامه دارد. شیر پس از ورود به کارخانه وارد فرآیند آنالیز می شود تا تیم فنی ما از لحاظ میکروبی و شیمیایی شیر را تایید کنند. مهر تایید آنها، مجوز ورود شیر به پروسه تولید می باشد.